X
تبلیغات
نماشا
رایتل

رخدادهای سیاسی

مار اولیه از نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر تهران

آمار اولیه از نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر تهران از مجموع یک میلیون و 293هزار و 817 رای ماخوذه به شرح زیر اعلام شد:


1- محمدرضا عارف با 587133 رای

2- علی مطهری با 515654رای

3- علیرضا محجوب با 470722 رای

4- سهیلا جلودارزاده با 464838 رای

5- الیاس حضرتی با 451171 رای

6- کاظم جلالی با 436698 رای

7- غلامعلی حداد عادل با 435974 رای

8- فریده اولاد قباد با 433842 رای

9- محمدرضا بادامچی با 431385رای

10- مصطفی کواکبیان با 422351 رای

11- سیده فاطمه حسینی با 419331 رای

12- پروانه سلحشوری با 412468 رای

13- ابوالفضل سروش با 410233 رای

14- غلامرضا حیدری با 409472 رای

15- علی نوبخت حقیقی با 407057 رای

16- فاطمه سعیدی با 405551 رای

17- مهدی شیخ با 405340 رای

18- محمدعلی وکیلی با 403849 رای

19- بهروز نعمتی با 410792 رای

20- پروانه مافی با 401442 رای

21- محمود صادقی با 400469 رای

22- فاطمه ذوالقدر با 395313 رای

23- محمدرضا نجفی با 391495 رای

24- محمدرضا فتحی با 387702 رای

25- سید فرید موسوی با 387338 رای

26- طیبه سیاوشی شاه عنایتی با 387242 رای

27- احمد مازنی با 386043 رای

28- داود محمدی با 385617 رای

29- محسن علیجانی با 384965 رای

30- علیرضا رحیمی با 381426 رای

31- عبدالرضا هاشم‌زانی با 370995 رای

32- مرتضی آقاتهرانی با 360133 رای

33- سید محمدحسن ابوترابی فرد با 352695 رای

34- مرضیه وحیددستجردی با 349718 رای

35- احمد توکلی با 342236 رای

36- بیژن نوباوه وطن با 314758 رای

37- فاطمه رهبر با 313296 رای

38- علیرضا زاکانی با 310135 رای

39- یحیی آل اسحاق با 307949 رای

40- مهرداد بذرپاش با 307730رای

41- فاطمه آلیا با 306470 رای

42- لاله افتخاری با 301613 رای

43- مجتبی رحماندوست با 296950 رای

44- محمد سلیمانی با 294022 رای

45- غلامرضا مصباحی مقدم با 290603 رای

46- الیاس نادران با 290234 رای

47- حسین مظفر با 289861 رای

48- پرویز داودی با 288281 رای

49- زهره الهیان با 286067 رای

50- اسماعیل کوثری با 283951 رای


اعلام اسامی انتخابات خبرگان رهبری درتهران به ترتیب آرا تا این لحظه

اعلام اسامی انتخابات خبرگان رهبری درتهران به ترتیب آرا تا این لحظه/فارس


1.اکبر هاشمی 

2.حسن روحانی 

3.محمدآقا امامی 

4.محسن قمی 

5.محمدعلی موحدی 

6.قربانعلی دری نجف آبادی

7.سیدابوالفضل میرمحمدی

8.محمد محمدی نیک  

9.ابراهیم حاج امینی 

10.سیدمحمود علوی 

11.احمد جنتی

12.نصرالله شاه آبادی

13.محمدعلی تسخیری

14.محسن اسماعیلی

15.محمد یزدی

16.محمدحسن زالی


نتایج اولیه غیر رسمی شمارش آرای انتخابات مجلس خبرگان در استان تهران/ رقابت هاشمی و روحانی برای کسب رای اول

به گزارش خبرنگار احزاب خبرگزاری فارس، بر اساس نتایج اولیه پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در استان تهران بنابر گزارشات میدانی و غیررسمی با شمارش 1648 صندوق، آرای حضرات آیات و حجج الاسلام به شرح زیر بروز رسانی می شود:

1- علی اکبر هاشمی رفسنجانی

2- حسن روحانی

3- محسن قمی

4- محمد امامی کاشانی

5- محمد علی موحدی کرمانی

6- قربانعلی دری نجف آبادی

7- احمد جنتی

8- محمد محمدی ری شهری

9- سید ابوالفضل میرمحمدی

10- سید محمود علوی

11- ابراهیم امینی

12- محمد یزدی

13- نصرت الله شاه آبادی

14- محسن اسماعیلی

15- محمد علی تسخیری

16- تقی مصباح یزدی

بنابر این گزارش، این آمار، نتیجه غیررسمی شمارش اولیه بیش از 28 درصد صندوق های شهرستان‌های تهران و برخی صندوق‌های شهر تهران است.

در این انتخابات در حوزه انتخابیه استان تهران برای مجلس خبرگان رهبری 6 هزار و 138 صندوق اخذ رای پیش بینی شده بود.

اعلام نتایج غیررسمی انتخابات خبرگان رهبری در سراسر کشور/ اکثریت قاطع با لیست جامعتین + جدول

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ساعت 8 صبح روز گذشته

 در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور و همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شد

 و تا ساعت 23 و چهل و پنج دقیقه ادامه یافت.

نتایج غیر رسمی برگزیدگان انتخابات خبرگان رهبری در سراسر کشور در همین خبر بروزرسانی می‌شود.

***

ردیفاستانتعداد کرسیاسامی منتخبانلیست
1کهگیلویه و بویراحمد1سیدشرف‌الدین ملک حسینیمشترک
2بوشهر1سیدهاشم حسینیمشترک
3هرمزگان1سیدروح الله صدرالساداتیمستقل
4خراسان رضوی6

سید احمد علم الهدی

سیدمحمود هاشمی شاهرودی

جامعتین

جامعتین

5آذربایجان شرقی5

محسن مجتهد شبستری

علی ملکوتی

هاشم هاشم‌زاده هریسی

محدتقی پورمحمدی

جامعتین

مشترک

اعتدال

مشترک

6همدان2

سیدمصطفی‌موسوی فراز

غیاث‌الدین طه‌محمدی

مستقل

مشترک

7سیستان و بلوچستان2

عباسعلی سلیمانی

مولوی نذیر‌احمد سلامی

مشترک

مشترک

8اصفهان5

سیدیوسف‌طباطبایی‌نژاد

مرتضی‌مقتدایی

عبدالنبی‌نمازی

سیدابوالحسن‌مهدوی

عبدالمحمودعبداللهی

مشترک

مشترک

جامعتین

جامعتین

جامعتین

9خراسان جنوبی1

سیدابراهیم رییس‌الساداتی(رئیسی)

جامعتین
10قم1محمد دانش‌زاده (مومن)مشترک
11گلستان2

سیدکاظم نورمفیدی

عبدالهادی مرتضوی شاهرودی

اعتدال و روحانیت

اعدال و روحانیت

12خراسان شمالی1حبیب‌الله مهمان نوازجامعتین
13سمنان1سیدمحمد شاهچراغمشترک
14خوزستان6

محسن حیدری آل‌کثیری

سیدمحمدعلی موسوی

عبدالکریم فراحانی

عباس کعبی‌نسب

محمدحسین احمدی

سیدعلی شفیعی

جامعتین

مشترک

جامعتین

جامعتین

اعتدال

مشترک

15مرکزی2

محسن اراکی

کاظم سپاسی آشتیانی

جامعتین

مستقل

16یزد1ابوالقاسم وافیمشترک
17مازندران4

نورالله طبرسی

صادق اردشیر لاریجانی

سید رحیم توکل

علی معلمی

مشترک

جامعتین

جامعتین

جامعتین

18چهارمحال و بختیاری1علیرضا اسلامیانجامعتین
19گیلان4

علی حسینی اشکوری

زین العابدین قربانی

احمد پروایی

رضا رمضانی

اعتدال و روحانیت

مشترک

مستقل

مشترک

20کرمانشاه2

امان نریمانی

محمود محمدی عراقی

اعتدال

مشترک

21اردبیل2

سید حسن عاملی

سید فخرالدین ننه کران

مشترک

اعتدال

22آذربایجان غربی3

علی اکبر قریشی

عسگر دیرباز

جواد مجتهد شبستری

جامعتین

جامعتین

مستقل

23فارس5

اسدالله ایمانی

علی اصغر دستغیب

احمد بهشتی

جامعتین

اعتدال و روحانیت

مشترک

24ایلام1سیدمحسن سعیدی گلپایگانیجامعتین
25قزوین2

علی اسلامی

مجیدتلخابی

جامعتین

اعتدال

26کرمان3

سید احمد خاتمی

محمد بهرامی خوشکار

امان الله علیمرادی

جامعتین

جامعتین

جامعتین

27کردستان2

سید محمد حسینی شاهرودی

ماموستا انور آدمی

جامعتین

مستقل

28البرز2

محسن کازرونی

میرباقری

مشترک

 

29لرستان2

احمد مبلغی

هاشم نیازی

مستقل

جامعتین

30زنجان1ابوالقاسم دولابیجامعتین

با توجه به اسامی منتشر شده تاکنون در سراسر کشور، اعضای مورد حمایت جامعتین (جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم) بیشترین کرسی‌های مجلس خبرگان را کسب کرده‌اند.

وضعیت ۱۸۱ حوزه انتخابیه مجلس دهم/ پیشتازی اصولگرایان تاکنون/ چند حوزه دور دومی شدند؟

آمار غیررسمی از نتایج شمارش آرا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیمگروه استان‌ها، 

آمار غیررسمی نتایج شمارش آراء صندوق‌های اخذ رای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد. 

براساس این گزارش، تاکنون وضعیت 181 حوزه انتخابیه مجلس دهم در سراسر کشور مشخص شده است که تاکنون اصولگرایان با 76 نامزد نسبت به اصلاح‌طلبان با 51 نامزد پیشتاز ورود به بهارستان بوده‌اند.

از سویی دیگر تاکنون از میان 181 حوزه انتخابیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 32 حوزه به دور دوم کشیده شده است.

ایــــن آمــــار بـــعـــــد از تــــائــــیـــــد وزارت کــــشــــــــور و شـــــورای نــــگــــهــــبــــان 

رســــمــــیــــت خــــواهــــد یـــــافــــــت. 

استان آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: 

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده (اصولگرا) و دواتگری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه مرند و جلفا: شافعی (‌اصلاح‌طلب) و حسن‌نژاد (اصولگرا)؛ انتخابات به‌ دور دوم کشیده شد. 

حوزه انتخابیه اهر و هریس: حسینیان (اصولگرا) و عبدالهی(اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه میانه: فرمند(اصلاح‌طلب) و باشیویاری(اصولگرا)

حوزه انتخابیه سراب: نصیرپور (اصلاح‌طلب)، داوودی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه بناب:  اعزازی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شبستر: علیلو (اصولگرا) آقاپور(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه ملکان: سلمان خدادادی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند: ولی‌ الله قلی‌زاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بستان‌آباد: وحدتی (مستقل)

حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده (اصولگرا)

استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: قاضی‌پور (اصولگرا)؛ 2 نماینده دیگر هنوز قطعی نشده است.

حوزه انتخابیه بوکان: قسیم عثمانی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت: رسول خضری (مستقل)

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی اکبری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سلماس: رسول جلایر (اصولگرا) و شهروز برزگر (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: شریف‌‌پور(اصلاح‌طلب) و اکبرزاده(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه مهاباد: محمود‌زاده (مستقل)

حوزه انتخابیه میاندواب و شاهین‌دژ و تکاب: عیسی‌زاده(اصولگرا)، هاشمی (اصولگرا) و میرزایی (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه نقده و اشنویه: عبدالکریم حسین‌زاده (اصلاح‌طلب)

استان اردبیل 

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: رضا کریمی (اصلاح‌طلب)، صدیف بدری(اصولگرا)

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: ایرج بیگدل‌لو (اصولگرا) و شکور پورحسین(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه گرمی: سیدحمایت میرزاده (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مشگین‌شهر: ولی ملکی (مستقل)

استان اصفهان 

حوزه انتخابیه اصفهان: 

حوزه انتخابیه نایین و خور و بیانک: عباسعلی پوربافرانی (مستقل)

حوزه انتخابیه نطنز، بادرود و قمصر: مرتضی صفاری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه فلاورجان: موسوی‌لاردگانی( اصولگرا)

حوزه انتخابیه اردستان: حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه نجف‌آباد و تیران و کرون: 

حوزه انتخابیه مبارکه: زهرا سعیدی(مستقل)

حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان: بختیار(اصلاح‌طلب)

شاهین‌شهر، میمه و برخوار: حسین‌علی حاجی‌دلیگانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه فریدون شهر، فریدن و چادگان: اکبر ترکی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجت‌الاسلام آقایی‌(اصولگرا)، سمیه محمودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه لنجان: کوهکن (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سمیرم: سلیمی(اصولگرا)، جعفری(اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: سید جواد ساداتی‌نژاد (اصولگرا)

استان البرز

حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد: عزیز اکبریان(اصولگرا) و محمد جواد کولیوند(مستقل)

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:  محمود بهمنی (اصولگرا)

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: جلال میرزایی (اصلاح‌طلب)، لطیف صادقی(اصولگرا)، سلام امینی(مستقل) و سارا فلاحی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌زاده (مستقل)

استان بوشهر

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کنگان، دیر و جم: سکینه الماسی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه دشتستان: محمدباقر سعادت (اعتدال‌گرا)

استان تهران 

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس: 

حوزه انتخابیه پاکدشت: محمد قمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: 

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: 

حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک: سید حسین نقوی‌حسینی(اصولگرا)

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه شهرکرد: اردشیر نوریان(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: 

حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل) و علی نادری‌فرد(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه لردگان: محمد خالدی (اصلاح‌طلب)

استان خراسان‌جنوبی

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه قائنات: فرهاد فلاحتی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه فردوس، سرایان و طبس: امیر حسنخانی (اصولگرا)

استان خراسان‌رضوی

حوزه انتخابیه مشهد و کلات: 

حوزه انتخابیه تربت‌جام و تایباد: رحیمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات:  ابوالقاسم خسروی(اصولگرا) و باستانی (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد. 

حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: نگهبان سلامی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه درگز: حاتمیان (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای و جوین: مقصودی(اصولگرا)، سبحانی‌فر(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش‌های احمد‌آباد و رضویه: احسان قاضی‌زاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه قوچان و فاروج: حجت‌الاسلام رستمی ثانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن: بنیادی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه گناباد و بجستان: حمید بنایی(اصولگرا

حوزه انتخابیه نیشابور و تخت‌جلگه: حمید گرمابی (اصلاح‌طلب) و هاجر چنارانی (اصولگرا)

استان خراسان‌شمالی

حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان و جاجرم: علی اکبری (اصلاح‌طلب) و علی قربانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه شیروان: عبدالرضا عزیزی (مستقل)

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز:

حوزه انتخابیه آبادان: 

حوزه انتخابیه اندیمشک: فریدون حسن‌وند(اصولگرا)

حوزه انتخابیه ایذه و باغملک:

حوزه انتخابیه بهبهان: محمودرضا ضرغامی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه خرمشهر: عبدالله سامری (مستقل)

حوزه انتخابیه دزفول: پاپی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه دشت‌آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر: اقبال محمدیان(اصولگرا

حوزه انتخابیه شادگان: مجید ناصری‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند: سهراب گیلانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: 

حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: حبیب آغاجری(اصولگرا) و دژمان (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم: کریمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی (اصولگرا) و محمد عزیزی (مستقل)‌؛‌ انتخابات به دور دوم کشیده شد.  

حوزه انتخابیه خدابنده: سید البرز حسینی(اصولگرا) و احمد بیگدلی (مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد. 

حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق: سید مرتضی خاتمی (مستقل)

استان سمنان

حوزه انتخابیه سمنان و مهدی‌شهر: احمد همتی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دامغان: ابوالفضل حسن بیگی(مستقل)

حوزه انتخابیه شاهرود: سید حسن حسینی شاهرودی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه گرمسار: غلامرضا کاتب (مستقل)

استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه زاهدان: یارمحمدی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، بخش‌های فنوج و لاشاروبنت و آشار:  درخشان (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه چابهار، نیک‌شهر و کنارک: ایران‌نژاد (اصولگرا

حوزه انتخابیه خاش و بخش‌های نصرت آباد، میرجاوه و کورین: علی کرد(اصولگرا)

حوزه انتخابیه زابل، زهک و میانکنگی: احمدعلی کیخا (اصلاح‌طلب) - حبیب‌الله دهمرده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و زابلی: در ازهی(مستقل)

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: 

حوزه انتخابیه فیروزآباد: کرم‌پور (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مرادی (اصولگرا) و گودرزی (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد. 

حوزه انتخابیه مرودشت: محمد مهدی برومندی(اصولگرا

حوزه انتخابیه خرامه: داریوش اسماعیلی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه آباده: زارع (اصولگرا)

حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه لارستان: جمشید جعفرپور (اصولگرا)

حوزه انتخابیه لامرد: علوی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه فسا: جمالی نوبندگانی (اصولگرا

حوزه انتخابیه اقلید: سید حسین افضلی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سپیدان: خادم (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه داراب: عسگری(اصولگرا) و انصاری (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد. 

حوزه انتخابیه کازرون: رضازاده (مستقل)

حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی(اصولگرا) و اصغر مسعودی(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

استان قزوین

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز:

حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا: بابایی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه تاکستان: بهمن طاهرخانی (اصلاح‌طلب)

استان قم

حوزه انتخابیه قم: احمد امیرآبادی فراهانی(اصولگرا)، علی لاریجانی(اصولگرا)، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور(اصولگرا)

استان کردستان

حوزه انتخابیه بیجار: حمدالله کریمی (مستقل)

حوزه انتخابیه سقز و بانه: محسن بیگلری (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران:

حوزه انتخابیه قروه و دهگلان: علی محمد مرادی (مستقل)

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل) و امید کریمیان (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد. 

استان کرمان

حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا) و محمدمهدی زاهدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بافت: بختیاری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بم و ریگان: نیکزادی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبر‌آباد: کمالی‌پور (اعتدال‌گرا

حوزه انتخابیه رفسنجان: محمد انارکی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری‌خامکانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور بیلگری (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه شهر بابک: علی اسدی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج: حمزه‌ای (اصلاح‌طلب)

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری(اصولگرا)، سید قاسم جاسمی(اصولگرا)؛ انتخاب نفر سوم به دور دوم کشیده شد، شامل: محمد کرمی‌راد(اصولگرا) و سیدسعید حیدری‌طیب(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه (اصولگرا)

حوزه انتخابیه پاوه،  جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر: شهاب نادری(اصولگرا)

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا (اصولگرا) و محمد رستگار(اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به‌دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب: فرهاد تجری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی (اصولگرا)

استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: غلام‌محمد زارعی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده: عدل هاشمی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)

استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا:

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: ابراهیمی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه علی آباد: قره‌خانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن و بندرگز: رحمت‌الله جلالی(اصولگرا) رامین نورقلی‌پور(اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه گنبدکاووس: قره‌جه طیار(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله و مراوه تپه: 

استان گیلان

حوزه انتخابیه رشت:

حوزه انتخابیه آستارا: داداشی (مستقل)

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه: محمدحسین قربانی (اصولگرا

حوزه انتخابیه بندرانزلی: خسته‌وند (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رودبار:

حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه صومعه‌سرا: دلخوش (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: محمود شکری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح نیک‌فر (اصولگرا)  

حوزه انتخابیه فومن و شفت:

حوزه انتخابیه لنگرود: لاهوتی (اصلاح‌طلب)

استان لرستان

حوزه انتخابیه الیگودرز: محمد خدابخشی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی(اصولگرا)، هادی مقدسی(مستقل) عباس گودرزی (اصولگرا) و فاطمه مقصودی(مستقل)؛ انتخابات به‌دور دوم کشیده شد. 

حوزه انتخابیه پلدختر: حمیدرضا کاظمی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، مرتضی محمودوند(مستقل)، محمدرضا ملک‌شاهی راد(اصولگرا) و اعظم محمدنیا(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه دلفان و سلسله: علی رستمیان (مستقل)

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی (اصولگرا) و مجید کیانپور (مستقل)؛ انتخابات به‌ دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه کوهدشت: اله‌یار ملکشاهی (اعتدال‌گرا)

استان مازندران

حوزه انتخابیه بهشهر: شاعری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: یوسف‌نژاد(اصلاح‌طلب)، دامادی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه قائم‌شهر: عبدالله رضیان(اصلاح‌طلب)؛ برای نفر دوم رقابت بین علیپور (اصولگرا) و ادیانی (اصولگرا) است

حوزه انتخابیه بابل: 

حوزه انتخابیه آمل: یوسفیان ملا(مستقل)

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: 

حوزه انتخابیه چالوس و کلاردشت: 

حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار: نانواکناری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تنکابن، عباس‌آباد و رامسر: شریعت‌نژاد (اصلاح‌طلب)

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: کریمی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان: سید محمد حسینی (مستقل)

حوزه انتخابیه خمین: ابراهیم رضایی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: شهلا میر گلوبیات (اصولگرا) و محمدرضا منصوری(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد. 

حوزه انتخابیه شازند: غفاری (اصولگرا) و ابراهیمی (اصلاح‌طلب)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: سلیمی (اصولگرا)

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و بندر خمیر: حسین هاشمی تختی(اصولگرا)، محمد عاشوری(اصلاح‌طلب) و احمد مرادی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد: مصطفی ذوالقدر (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب) و احمد جباری (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد. 

استان همدان

حوزه انتخابیه همدان: حاجی‌بابایی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اسدآباد: رنجبرزاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: پورمختار(اصولگرا)

حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدمهدی مفتح (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی (اصلاح‌طلب) و عطا‌الله سلطانی صبور (اصولگرا)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد. 

حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام‌نیا (اصولگرا)

استان یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مبید و تفت: کمال دهقانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: محمدرضا بابایی(اصولگرا) و صباغیان(مستقل)؛ انتخابات به دور دوم کشیده شد.

این آمار تکمیل می‌شود/ لطفاً به‌روز رسانی کنید... 

لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان برای تهران نهایی شد+اسامی

لیست نهایی اصلاح‌طلبان برای شهر تهران به شرح زیر است:

 

1-محمدرضا عارف

٢-فریده اولاد قباد

٣-محمد رضا بادامچى

٤-کاظم جلالى

٥-مهندس سهیلا جلودار زاده

٦-دکتر فاطمه السادات حسینى

٧-الیاس حضرتى

٨-غلامرضا حیدرى

٩-فاطمه ذوالقدر

١0-علیرضا رحمتى

١١-ابوالفضل سروش

١٢-فاطمه سعیدى

١٣-پروانه سلحشور

١٤-رحیم سمیحانى راد

١٥-طیبه سیاووشى

١٦-مهدى شیخ

١٧-محمود صادقى

١٨-محسن علیجانى زمانى

١٩-محمد جواد فتحى

٢٠-مصطفى کواکبیان

٢١-احمد مازنى

٢٢-پروانه مافى

٢٣-علیرضا محجوب

٢٤-داوود محمدى

٢٥-على مطهرى

٢٦-سید فرید موسوى

٢٧-محمدرضا نجفى

٢٨-بهروز نعمتى

٢٩-محمد على وکیلى

٣٠-عبدالرضا هاشم زائى

لیست نهایی اصولگرایان در تهران

«غلامعلی حداد عادل» سخنگوی ائتلاف اصولگرایان اعلام کرد: نهمین جلسه شورای ائتلاف به ریاست آیت الله موحدی برگزارشد و دراین جلسه گزارش نهایی کارگروه نامزدهای اصولگرای تهران برای مجلس دهم به اطلاع اعضا رسید واعضا با در نظرگرفتن ملاحظات مختلف با اجماع پیشنهاد کارگروه را تایید کردند.

 

به گزارش ایرنا، حدادعادل گفت : لیست نهایی ۳۰ نفره بدین شرح است:

۱- مرتضی آقاتهرانی

۲- یحیی آل اسحاق

۳- فاطمه آلیا

۴- سیدمحمدحسن ابوترابی فرد

۵- لاله افتخاری

۶- زهره الهیان

۷- مهرداد بذرپاش

۸- احمد توکلی

۹- محمدنبی حبیبی

۱۰- غلامعلی حدادعادل

۱۱- پرویز داودی

۱۲- مجتبی رحماندوست

۱۳- فاطمه رهبر

۱۴- علیرضا زاکانی

۱۵- محمد سلیمانی

۱۶- زهره طبیب زاده نوری

۱۷- محمدجواد عامری شهرابی

۱۸- حجت الله عبدالملکی

۱۹- لطف الله فروزنده

۲۰- سیدعلی قریشی

۲۱- اسماعیل کوثری

۲۲- غلامرضا مصباحی مقدم

۲۳- حسین مظفر

۲۴- سیدمسعود میرکاظمی

۲۵- الیاس نادران

۲۶- محمد ناظمی اردکانی

۲۷- محمود نبویان

۲۸- بیژن نوباوه وطن

۲۹- مرضیه وحید دستجردی

۳۰- مهدی وکیل پور

لیست ائتلاف‌ اصولگرایان در ۳۰ حوزه انتخابیه

بنا بر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور، لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در 30 حوزه انتخابیه کشور با اسامی افراد مشخص شد.

استان مرکزی


حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: محمدحسن آصفری و علی‌اکبر کریمی.


استان فارس


حوزه انتخابیه شهرستان‌ جهرم: محمدرضا رضایی.


حوزه انتخابیه فسا: محمدحسن دوگانی.


حوزه انتخابیهاقلید: الیاس طاهری، حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کربال: داریوش اسماعیلی.


حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین: حجت‌الاسلام سیدیونس موسوی.


حوزه انتخابیه سرچشمه و شهرستان سپیدان:داریوش اسفندیاری.


استان ایلام


 حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول:روح اله ناصرزاده و حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی.


حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره: محمد تقی محمدی.


استان اصفهان


 حوزه انتخابیه اصفهان:حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، ‌مجتبی خیام‌نکویی، کمال حیدری و مجید نادرالاصلی.


استان خراسان شمالی


حوزه انتخابیه بجنورد:قاسم جعفری و موسی‌الرضا ثروتی.


حوزه انتخابیه شیروان: علی جدی.


حوزه انتخابیه فاروج: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.


استان زنجان


حوزه زنجان و طارم: محمد اسماعیلی و سیروس میانجی.


استان خراسان رضوی


حوزه انتخابیه مشهد مقدس و کلات: حجت الاسلام احمد بحرینی، حجت الاسلام پژمانفر، رضا شیران، امیر حسین قاضی زاده و جواد کریمی.


حوره انتخابیه کاشمر: اسماعیل نیا.


حوزه انتخابیه قوچان: حجت الاسلام عباسعلی رسمتی.


حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان.


حوزه انتخابیه سبزوار: بروغنی و عنابستانی.


حوزه انتخابیه گناباد: محمد صفایی.


حوزه انتخابیه نیشابور: حجت الاسلام سبحانی نیا و علی مروی.


حوزه انتخابیه درگز:رزمیان.


حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: احسان قاضی زاده.


حوزه انتخابیه تربت حیدریه: خسروی.


حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار:امیر کلالی


استان تهران


حوزه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس: 

مرتضی آقاتهرانی، یحیی آل‌اسحاق، فاطمه آلیا، سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان،‌ مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، غلامعلی حدادعادل، پرویز داوودی، مجتبی رحماندوست،‌ فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب‌زاده نوری، محمدجواد عامری شهرابی، حجت‌الله عبدالملکی، لطف‌الله فروزنده، سیدعلی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی مقدم،‌ حسین مظفر، سیدمسعود میرکاظمی،‌ الیاس نادران،‌ محمد ناظمی اردکانی، سیدمحمود نبویان، بیژن نوباوه وطن، مرضیه وحیددستجردی، مهدی وکیل‌پور.


استان سمنان


 حوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدی‌شهر: علیرضا خسروی.


استان یزد


 حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: محمدصالح جوکار.


حوزه انتخابیه اردکان: سیداکبر  حسینی‌نژاد.


حوزه انتخابیه تفت و میبد: حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش.


حوزه انتخابیه شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا بابایی.

لیست کاندیداهای مورد حمایت جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان+ اسامی

نامزدهای مورد تأیید و حمایت جامعه روحانیت مبارز برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری مشخص شدند.


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، نامزدهای مورد تأیید و حمایت جامعه روحانیت مبارز برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری مشخص شدند.


جامعه روحانیت مبارز طی اطلاعیه‌ای اسامی کاندیدای مورد حمایت خود در سراسر کشور را به شرح زیر اعلام کرد.


بسم الله الرحمن الرحیم


وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَقَامُوا الصَّلاةَ وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَیْنَهُمْ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنْفِقُونَ


و کسانى که دعوت پروردگارشان را اجابت کرده و نماز را برپا مى‏دارند و کارهایشان به صورت مشورت در میان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ایم انفاق مى‏کنند.(آیه 38سوره مبارکه الشوری)


ملت شریف ایران


مجلس خبرگان رهبری مهمترین نهاد مشورتی و تصمیم گیری نظام جمهوری اسلامی است که متصدی تعیین و حمایت از رکن رکین ولایت فقیه است. نظام اسلامی جمهوریت خود را از رأی مردم و اسلامیت خود را از ولایت فقیه می گیرد و این ترکیب موزون و شایسته و الهی رمز عظمت و شکوه و ماندگاری و حرکت تاریخ ساز ملت ایران است.


ملت عظیم الشأن ما برای پنجمین بار ، هفتم اسفندماه به پای صندوق های رأی خواهد رفت و نمایندگان شایسته و صالح خودرابرای مجلس خبرگان رهبری انتخاب خواهد کرد.


جامعه روحانیت مبارز به عنوان امین شما مردم با بررسی های گسترده ضمن احترام به همه کاندیداهای محترم، نامزدهای مورد تأیید و حمایت خود را معرفی می نماید.


لازم به ذکر می دانیم، در تهیه این لیست جلسات متعدد با اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شده، که ضمن تقدیر و سپاس از آن بزرگواران، اعلام می دارد 80 نفر از اسامی طبق نظر مشترک جامعتین و در مورد 8 نفر صرفاً نظر جامعه روحانیت مبارز لحاظ گردیده، که با علامت (*) مشخص شده است.


اسامی حضرات آیات و حجج اسلام به ترتیب استان های سراسر کشور به شرح زیر می باشد:


1-استان آذربایجان شرقی


جناب آقای محسن مجتهد شبستری


جناب آقای علی ملکوتی


جناب آقای محمدفیض سرابی


جناب آقای جواد حاجی زاده


جناب آقای محمدتقی پورمحمدی


2-استان آذربایجان غربی


جناب آقای علی اکبر قریشی


جناب آقای عسگردیرباز


جناب آقای عباس رفعتی


3-استان اردبیل


جناب آقای سیدحسن عاملی


جناب آقای سیدصادق محمدی جزه ای


4-استان اصفهان


جناب آقای سید یوسف طباطبائی


جناب آقای مرتضی مقتدائی


جناب آقای محمود عبدالهی


جناب آقای عبدالنبی نمازی


جناب آقای سید ابوالحسن مهدوی


5- استان البرز


جناب آقای سید محمد مهدی میرباقری


جناب آقای محسن کازرون


جناب آقای  محمدعلی مدرسی


6-استان ایلام


جناب آقای سیدمحسن سعیدی


7-استان بوشهر


جناب آقای سیدهاشم حسینی بوشهری


8-استان تهران


جناب آقای محمد آقا امامی کاشانی


جناب آقای ابراهیم امینی


جناب آقای علیرضا اعرافی


جناب آقای محمدباقر باقری کنی


جناب آقای احمد جنتی


جناب آقای قربانعلی دری نجف آبادی


جناب آقای حسن روحانی


جناب آقای محمد ری شهری


جناب آقای محسن قمی


جناب آقای محمدعلی موحدی کرمانی


جناب آقای محمد تقی مصباح یزدی


جناب آقای سید محمدرضا مدرسی


جناب آقای سید ابوالفضل میرمحمدی


جناب آقای غلامرضا مصباحی مقدم


جناب آقای اکبر هاشمی بهرمانی                    


جناب آقای محمد یزدی


9- استان چهارمحال و بختیاری


جناب آقای علیرضا اسلامیان


10-استان خراسان جنوبی


جناب آقای  سید ابراهیم رئیسی


11-استان خراسان رضوی


جناب آقای سید محمود هاشمی شاهرودی


جناب آقای سید احمد علم الهدی


جناب آقای حسن عالمی


جناب آقای سیدمحمد سعیدی


جناب آقای سید مجتبی حسینی


جناب آقای محمدمهدی عبده خدائی


جناب آقای سید احمد حسینی خراسانی


12-استان خراسان شمالی


جناب آقای حبیب الله مهمان نواز


13-استان خوزستان


جناب آقای سید محمد علی موسوی جزایری


جناب آقای سید علی شفیعی


جناب آقای عباس کعبی


جناب آقای محسن حیدری(آل کثیر)


جناب آقای عبدالکریم فرحانی


جناب آقای علی فلاحیان                       


14-استان زنجان


جناب آقای  سید اسماعیل نوری زنجانی       


15-استان سمنان


جناب آقای  محمد شاهچراغی


16-استان سیستان و بلوچستان


لیست انتخاباتی ائتلاف موسوم به جریان سوم در تهران مشخص شد + اسامی

رئیس ائتلاف موسوم به جریان سوم از آماده‌شدن لیست انتخاباتی این ائتلاف خبر داد.


حجت الاسلام محمد زارع فومنی رئیس ائتلاف موسوم به جریان سوم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم با اشاره به لیست انتخاباتی ائتلاف موسوم به جریان سوم، اظهار داشت: پس از بررسی‌های دقیق توانستیم لیست انتخاباتی ائتلاف موسوم به جریان سوم در تهران را گردآوری کنیم.


وی افزود: قرار است چهار نفر بعدی لیست نیز طی جلسه‌ای که امروز یا فردا برگزار می‌شود اعلام شود.


رئیس ائتلاف موسوم به جریان سوم در پایان اسامی لیست ائتلاف متبوعش را اعلام کرد.


1- علی مطهری


2- سید محمد غرضی


3- حسن غفوری فرد


4- سهیلا جلودارزاده


5- محسن عابدینی‌پور


6- محمد علی وکیلی


7- الیاس حضرتی


8- شهاب‌الدین صدر


9- کریم شهرزاد


10- مهدی شیرین‌پور


11- حمید رضا مدیری


12- حسن اکبری


13- امیر اعلایی


14- جلال سهرابی


15- مصطفی مهری


16- فرشاد فرهادی


17- عبدالرضا شریفی


18- مهدی آزادواری


19- ابوالفضل قراخانی


20- حجت‌الله ذوالفقاری


21- سید علی موسوی


22- علی کیهانیان


23- حسن زمانی


24- جهانگیری‌فرد


25- سیاوش مرادی

1 2 3 4 5 ... 11 >>