رخدادهای سیاسی

تشکرنامه سیاسی

بسم الله الرحمن الرحیم
.
جا دارد به علت تلاش های دائمی و فعالانه برخی از فعالان عرصه سیاسی کشور از آنان تقدیر و تشکر به عمل آید :


اول : از حزب ! موتلفه اسلامی
از تلاش های این حزب در ابراز صادقانه ! و علنی  مخالفت با کاندیداتوری دکتر احمدی نژاد برای دور دوم
آقایان محترم از اینکه برای شهید لاجوردی با هزینه ی بسیار سالگرد برگزار کردید و شخصیت های هم فکر و حتی غیر همفکری مثل کروبی را دعوت کردید تا آقای ناطق نوری را به عنوان کاندیدا مطرح کنید و البته نشد از شما تشکر می کنم .
و باز هم جای تقدیر دارد که رسما موضع گرفتید که در صورت تساوی دو کاندیدای روحانی و غیر روحانی ما از کاندیدای روحانی حمایت می کنیم
 امیدوارم در یافتن کاندیدای مقبول تان موفق باشید !

دوم : از کلیه دست اندرکاران روزنامه همشهری
دست کلیه آقایان و خانم های فعال در روزنامه وزین همشهری درد کند که با تلاش شبانه روزی خود باعث می شوند هر روز روزنامه همشهری در صفحات روزنامه و همه ویژه نامه ها با تمام توان و با استفاده از همه ی ظرفیت ها به تخریب اقدامات دولت بپردازد .
و  در این میان حتی ویژه نامه سه چرخه که برای کودکان است را هم بی نصیب نگذاشته اید و به کودکان عزیز نیز می فهمانید که دولت چقدر بد است و شهردار عجب مرد خوبی است .
جمیعا خسته نباشید .

سوم: از  کلیه عزیزانی که از  ناکامی کاروان ایران در المپیک به نحو احسن استفاده می کنند و با انرژی بسیار دولت را مورد تفقد قرار می دهند .
از این میان به ویژه از مجلس اصول گرا ! روزنامه ها و سایت های اصول گرا ! و اصلاح طلب و شهرداری تهران که در راستای تشویق تنها  فرد طلایی این کاروان میدان به نام اش می زند و بیلبوردی از او تقدیر می کند ، تشکر می کنم .

چهارم : از آقایان و خانم های اصلاح طلب
از این افراد به خاطر اینکه با استفاده از تمامی امکانات شان و همه نیروهای فسیل شده و نشده اخراجی از وطن و نیورهای داخلی ریز و درشت و پیر و جوان تلاش دارند چهره ی آقای خاتمی را تخریب کنند و یک رقیب شاید جدی را از صحنه ی انتخابات حذف کنند تشکر می کنم
واقعا این فعالیت های نشان می دهد که هیچ گروهی مثل خود این افراد نمی توانست رودرروی خاتمی بایستد و دوران هشت ساله اصلاحات!!! را این چنین لجن مال کند .


پنجم: از کلیه تخریب چی های عزیز چپی و راستی که با شدت و توان بیشتر علیه انقلاب و دولت فعالیت می کنند ، اما سخنان رهبری در مورد عدم تخریب و نقد منصفانه را تکرار می کنند ، تقدیر و تشکر می کنم .

ششم:از آقای کروبی

به خاطر اینکه آنچیزی که همه می دانستند را از همین الان اعلام کردند و خیال همه راحت شد که این یکی دیگر چند ماه ناز و ادا در نمی اورد تا بعد اعلام کند کاندیدا می شود .

و البته تشکر مجدد به خاطر این همه اعتماد به نفس و خودباوری شخص  آقای کروبی که خود را بهترین گزینه می داند و امید هم دارد که رای بیاورد

پ.ن
ماه رمضان در راه است .کلیه دوستانی که افطاری سیاسی سراغ دارند ما را بی نصیب نگذارند .
افطاری دادن با مال بیت المال و کلی سخرانی بی سر و ته  قبل از دادن افطاری هم یکی از مواردی است از تشکرات جا ماند

نظرات (5)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
حزب موتلفه اسلامی برای همه شناخته شده است وشما هم دیدید که در انتخابات دهم از ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد حمایت کرد . لذا لازم نیست سعی در تخریب این حزب ولایی نمائید
پنج‌شنبه 17 تیر‌ماه سال 1389 ساعت 15:21
امتیاز: 0 0
مطلبتون خیلی جالب بود با اجازه بزرگترا لینکیدمتون!
دوشنبه 18 شهریور‌ماه سال 1387 ساعت 13:00
امتیاز: 0 0
دعا کنید
جمعه 8 شهریور‌ماه سال 1387 ساعت 15:56
امتیاز: 0 0
کاروان ایران موفق عمل نکرد اما اگه واقعا رضا زاده هم میرفت و یه طلا میاورد بازم این همه حرف و حدیث بود؟!
با این حال باید بهتر نتیجه می گرفتیم!
...
کروبی حداقلش اینه که راست و حسینی اومده وسط از ترفندهای سوخته هاشمی که تو دور قبلی پیاده کرد و الانم به خاتمی توصیه کرده خوشم نمیاد!
...
موتلفه رو بی خیال متاسفانه حرمت ریش سفید رو باید نگه داشت!
پنج‌شنبه 7 شهریور‌ماه سال 1387 ساعت 17:18
امتیاز: 0 0
موفق باشید و به توانایی های خود کم بها ندهید...
پنج‌شنبه 7 شهریور‌ماه سال 1387 ساعت 12:44
امتیاز: 0 0