X
تبلیغات
نماشا
رایتل

رخدادهای سیاسی

لیست ائتلاف‌ اصولگرایان در ۳۰ حوزه انتخابیه

بنا بر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور، لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در 30 حوزه انتخابیه کشور با اسامی افراد مشخص شد.

استان مرکزی


حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: محمدحسن آصفری و علی‌اکبر کریمی.


استان فارس


حوزه انتخابیه شهرستان‌ جهرم: محمدرضا رضایی.


حوزه انتخابیه فسا: محمدحسن دوگانی.


حوزه انتخابیهاقلید: الیاس طاهری، حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کربال: داریوش اسماعیلی.


حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین: حجت‌الاسلام سیدیونس موسوی.


حوزه انتخابیه سرچشمه و شهرستان سپیدان:داریوش اسفندیاری.


استان ایلام


 حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول:روح اله ناصرزاده و حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی.


حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره: محمد تقی محمدی.


استان اصفهان


 حوزه انتخابیه اصفهان:حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، ‌مجتبی خیام‌نکویی، کمال حیدری و مجید نادرالاصلی.


استان خراسان شمالی


حوزه انتخابیه بجنورد:قاسم جعفری و موسی‌الرضا ثروتی.


حوزه انتخابیه شیروان: علی جدی.


حوزه انتخابیه فاروج: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی.


استان زنجان


حوزه زنجان و طارم: محمد اسماعیلی و سیروس میانجی.


استان خراسان رضوی


حوزه انتخابیه مشهد مقدس و کلات: حجت الاسلام احمد بحرینی، حجت الاسلام پژمانفر، رضا شیران، امیر حسین قاضی زاده و جواد کریمی.


حوره انتخابیه کاشمر: اسماعیل نیا.


حوزه انتخابیه قوچان: حجت الاسلام عباسعلی رسمتی.


حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان.


حوزه انتخابیه سبزوار: بروغنی و عنابستانی.


حوزه انتخابیه گناباد: محمد صفایی.


حوزه انتخابیه نیشابور: حجت الاسلام سبحانی نیا و علی مروی.


حوزه انتخابیه درگز:رزمیان.


حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: احسان قاضی زاده.


حوزه انتخابیه تربت حیدریه: خسروی.


حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار:امیر کلالی


استان تهران


حوزه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس: 

مرتضی آقاتهرانی، یحیی آل‌اسحاق، فاطمه آلیا، سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان،‌ مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، غلامعلی حدادعادل، پرویز داوودی، مجتبی رحماندوست،‌ فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب‌زاده نوری، محمدجواد عامری شهرابی، حجت‌الله عبدالملکی، لطف‌الله فروزنده، سیدعلی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی مقدم،‌ حسین مظفر، سیدمسعود میرکاظمی،‌ الیاس نادران،‌ محمد ناظمی اردکانی، سیدمحمود نبویان، بیژن نوباوه وطن، مرضیه وحیددستجردی، مهدی وکیل‌پور.


استان سمنان


 حوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدی‌شهر: علیرضا خسروی.


استان یزد


 حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: محمدصالح جوکار.


حوزه انتخابیه اردکان: سیداکبر  حسینی‌نژاد.


حوزه انتخابیه تفت و میبد: حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش.


حوزه انتخابیه شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا بابایی.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)